منیتوبا

مانیتوبا بین انتاریو و ساسکاچوان واقع شده است. بیشتر مهاجران کانادا به مانیتوبا نقل مکان می کنند و از سبک زندگی آرام مانیتوبا لذت می برند.

در این شهر از همه تازه واردان استقبال می شود تا در شهرها دوست داشتنی مانیتوبا ساکن شوند. شما می توانید از تمام آنچه این استان ارائه می دهد لذت ببرید، از جمله کمک به تازه واردانی که می خواهند یک کار خوب پیدا کنند و کار جدیدی را در این شهر شروع کنند و به زندگی جدیدی در منیتوبا برسند. منتوبیا اقتصادی قوی داشته در نتیجه پتاسیل ارائه مشاغل فراوانی را  دارد. بیش از 200 زبان مختلف در مناطق مختلف استان استفاه می شود که انگلیسی زبان رسمی آنجا می باشد.

سایت http://www.immigratemanitoba.com/ را جهت اطلاع از چشم انداز شغلی برای کارگران ماهر بین المللی و نحوه و مهاجرت و اقامت در منتوبیا همراه با خانواده مشاهده کنید.

در کانال یوتیوب منتوبیا میتوانید زندگی در این شهر و خدمات قابل عرضه به تازه واردان را مشاهده کنید.

می توانید در سایت http://www.immigratemanitoba.com/opportunities-for-immigrants-in-manitoba-mpnp/welcoming-communities/ از شهرها و روستاهای منتوبیا دیدن کنید تا در مورد سبک زندگی مقرون به صرفه و خانواده گرا در این استان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برنامه استانی منیتوبا (MPNP) از سایت http://www.immigratemanitoba.com/immigrate/ قابل مشاهده می باشد که به کارگران ماهر بین المللی کمک می کند تا دریابند آیا مهاجرت به منیتوبا گزینه درستی برای خانواده است یا خیر.

همچنین سایت http://www.jobbank.gc.ca/job_search_results.do?searchstring=&fprov=46 در خصوص فرصت های شغلی، شرایط لازم برای مهاجران ماهر در مانیتوبا و همچنین فرصت های شغلی در سرتاسر این استان اطلاعاتی را در اختیار مهاجران قرار می دهد.

TOP