نیوبرانزویک

نیوبرانزویک یکی از سه استان دریایی (شرقی) کانادا است که در امتداد ساحل اقیانوس اطلس قرار گرفته است. این کشور با کبک، نوا اسکوشیا و همچنین ایالات متحده آمریکا هم مرز است. سفر از نیوبرانزویک به بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکای شمالی مانند تورنتو، مونترئال، نیویورک و بوستون بسیار آسان خواهد بود.

نیوبرانزویک از تازه واردان استقبال می کند و برای مهارت ها و تجربیاتی که به این استان آورده می شود ارزش قائل است. در این استان شما می توانید از یک شغل عالی، هزینه کم زندگی و همچنین خدمات عالی بهداشتی و مدرسه ای بهره مند شوید. شما می توانید در یکی از شهرها یا روستاهای کوچک این استان زندگی کنید و از طبیعت زیبای دریاچه ها، رودخانه ها و فضاهای سبز در کنار خانواده خود لذت ببرید.

سایت http://www.welcomenb.ca/content/wel-bien/en.html اطلاعات مفیدی درباره اقامت، کار، تحصیل، مهاجرت و بیزینس در نیوبرانسویک در اختیار قرار می دهد.

http://www.welcomenb.ca/content/wel-bien/en/LivingSettling/content/SettlementAgencies.html در سرتاسر این استان جهت خوش آمدگویی و کمک به مهاجران برای تطبیق با زندگی جدیدشان در این شهر آنها را یاری می کند.

سایت http://www2.gnb.ca/content/gnb/en/departments/elg/local_government/content/community_profiles.html اطلاعاتی درباره شهرها، شهرک ها، روستاها و شهرداری های منطقه ها ارائه می دهد.

نیوبرانزویک یک استان دو زبانه است و مردم به زبان انگلیسی، فرانسه یا هر دو زبان صحبت می کنند و خدمات دولتی نیز به هر دو زبان در این استان ارائه می شود.

سایت http://www.bienvenuenb.ca/content/wel-bien/en.html اطلاعات درباره مهاجرتو اقامت در نیوبرانزویک در اختیار فرنسه زبانان قرار می دهد.

ویدئو: http://www.youtube.com/watch?v=e4v03_p0b8Y

TOP